Costa del Sol - Rincon de la Victoria
SNABBFAKTA
- Antal rum: 5 rum
- Boarea: 98 kvm
- Pris: 315 000 EUR
- Område: Spanien
315 000 EUR
Sven F. Källström
SMH Estate agent Fuengirola- Telefon: +34 609 150 999
- e-post: sven.kallstrom@smh.se
- Kontor: Fuengirola
Välkommen till Costa del Sol - Rincon de la Victoria
4 sovrums duplex lägenhet 50 meter från havet
Denna rymliga lägenhet ligger i La Cala del Moral som är en del av Rincón de la Victoria, ca 10 km från Malaga stad. Det charmiga bostadsområdet heter Calaflores och lägenheten ligger på bottenplanet och är i två plan.
När du kommer in i fastigheten ligger först till höger ett badrum med dusch. Vidare ett stort kök med separat tvättstuga. Vardagsrummet är mycket ljust och har utgång till en 15 m2 terrass och bara 50 meter bort ligger stranden.
När man går upp till nästa våning finns fyra stora sovrum och ett badrum med badkar. Lägenheten är idealisk både som semesterbostad eller permanentbostad och mindre än fem minuters promenad finns det 5 tennisbanor, paddel bana, basket- och fotbollsplan, pool för vuxna och barn, trädgårdsområden, lekplatser, sociala klubbar och allmän parkering. Läget är perfekt och det är bara 10 minuters bilresa till Malagas flygplats.
BILDER




































VAD ÄR DIN BOSTAD VÄRD?

"Jag hjälper dig gärna med en kostnadsfri värdering."
Sven F. Källström
SMH Estate agent Fuengirola