Costa del Sol - Valtocado Spanien
Spanien

Costa del Sol - Valtocado

Till salu

Costa del Sol - Valtocado Costa del Sol - Valtocado [email protected] Svenska Mäklarhuset

SNABBFAKTA

  • Pris: 1 825 000 EUR
  • Antal rum: 10 rum
  • Boarea: 512 kvm
  • Område: Spanien

1 825 000 EUR

Visningar

Intresserad av visning? Vänligen kontakta mäklaren.

Intresseanmälan
Ansvarig mäklare

Välkommen till Costa del Sol - Valtocado

Hästgård med hotell och restaurang några minuter från medelhavet.
Denna unika fastighet har förmånen att vara belägen bara några minuter från Fuengirola och kusten.
Det är fördelat på ett ridcenter med 12 boxar, 2 banor, 1 restaurang vid foten av banan med alla faciliteter, 1 lantligt hotell med 9 sovrum, 8 badrum, 2 kök, 1 grill, massagecenter och stora terrasser.
Hotellet är i rustik andalusisk stil med stora lounger och en pool. Rummen är mycket rymliga och ljusa med dörrar i marockansk stil och lergolv.
Tillgången till fastigheten är mycket enkel och inom dem har vi flera parkeringsplatser.
Den perfekta platsen att njuta av lugnet och naturen bara några minuter från alla bekvämligheter och tjänster.
Gör din bokning hos oss.

BILDER

VAD ÄR DIN BOSTAD VÄRD?

Mia Wäpneborg

"Jag hjälper dig gärna med en kostnadsfri värdering."

Mia Wäpneborg

Sales

VAD ÄR DIN BOSTAD VÄRD?

Jag hjälper dig gärna med en kostnadsfri värdering.

ALLMÄNT

BOENDEFORM
Villa
Antal rum
10 rum
Boarea
512 m²
Tomtarea
15 157 kvm

Ekonomi

Utgångspris
1 825 000 EUR

dokument

Läget är akut

Barnen i Ukraina behöver ditt stöd. Ryssland har invaderat Ukraina och hela landet står nu under stor press. Konsekvenserna för civilbefolkningen och framför allt barnen är förödande. Svenska Mäklarhuset har genom SOS Barnbyar under många år aktivt arbetat för en tryggare miljö för barn i Ukraina. Tillsammans kan vi göra större skillnad.

Jag vill stötta barnen

Vi tar hjälp av cookies för att tillhandahålla våra tjänster. Genom att använda denna webbplats godkänner du att vi använder cookies.