Costa del Sol - Lägenhet nära stranden i La Cala de Mijas Spanien
Spanien

Costa del Sol - Lägenhet nära stranden i La Cala de Mijas

Till salu

Costa del Sol - Lägenhet nära stranden i La Cala de Mijas Costa del Sol - Lägenhet nära stranden i La Cala de Mijas [email protected] Svenska Mäklarhuset

SNABBFAKTA

  • Antal rum: 3 rum
  • Boarea: 60 kvm
  • Pris: 245 000 EUR
  • Område: Spanien

245 000 EUR

Visningar

Intresserad av visning? Vänligen kontakta mäklaren.

Intresseanmälan
Ansvarig mäklare

Välkommen till Costa del Sol - Lägenhet nära stranden i La Cala de Mijas

Lägenhet i populära La Cala de Mijas

Härlig lägenhet med havsutsikt belägen i bostadsområdet Torreoceano som ligger i Torrenueva strax väster om i La Cala de Mijas. 2 sovrum och 2 badrum med en total yta på 60 m2 och en terrass på 12 m2.
Härliga gemensamma områden med trädgårdar och stor pool samt barnpool. Det utmärkta läget gör att den har en stor uthyrnings potential och den har också uthyrnings licens som numera krävs för korttids uthyrning.

BILDER

VAD ÄR DIN BOSTAD VÄRD?

"Jag hjälper dig gärna med en kostnadsfri värdering."

VAD ÄR DIN BOSTAD VÄRD?

Jag hjälper dig gärna med en kostnadsfri värdering.

ALLMÄNT

BOENDEFORM
Lägenhet
Antal rum
3 rum
Boarea
60 m²

dokument

BYGGNADSFAKTA

Hiss
Nej

Ekonomi

Utgångspris
245 000 EUR

Läget är akut

Barnen i Ukraina behöver ditt stöd. Ryssland har invaderat Ukraina och hela landet står nu under stor press. Konsekvenserna för civilbefolkningen och framför allt barnen är förödande. Svenska Mäklarhuset har genom SOS Barnbyar under många år aktivt arbetat för en tryggare miljö för barn i Ukraina. Tillsammans kan vi göra större skillnad.

Jag vill stötta barnen

Vi tar hjälp av cookies för att tillhandahålla våra tjänster. Genom att använda denna webbplats godkänner du att vi använder cookies.