Villa Neva
SNABBFAKTA
- Pris: 2 551 000 EUR
- Antal rum: 6 rum
- Boarea: 667 kvm
- Byggnadsår: 2021
- Område: Spanien - Benissa
2 551 000 EUR
Kjell Hammarlund
SMH Estate agent- Telefon: +46 70 723 35 06
- e-post: kjell.hammarlund@smh.se
- Kontor: Torrevieja
Välkommen till Villa Neva
Villa Neva ligger på den exklusiva tomten Racó Galeno 34, en bostad som kombinerar arkitektur med natur och finish med trä, betong och sten, vilket skapar en vacker design.
Villa Neva har tre sovrum med egena badrum, samt ett imponerande sovrum med eget badrum och ett otroligt badkar med utsikt över havet. Det finns ett stort öppet vardagsrum som vetter mot köket och matsalen, ett andra - mer slutet - vardagsrum, fler badrum och lediga utrymmen som är lämpliga för att installera ett gym, ett kontor eller - varför inte - ett biorum.
Trädgården är av medelhavstyp.
Det finns en rektangulär pool med en glasvägg som du ser ner till havet igenom, en stor terrass, en chill-out-zon och flera terrasser för att njuta av Medelhavsklimatet vid olika tider på dagen och den vackra havsutsikten med Peñon de Ifach i bakgrunden.
BILDER







