Såld lägenhet på Residensial Orizon i Spanien
Spanien

Residensial Orizon

Modern nyproduktion med havsutsikt, endast 150 meter från stranden

Såld

Modern nyproduktion med havsutsikt, endast 150 meter från stranden

Prisvärd nyproduktion där alla lägenheter har havsutsikt och ligger endast 150 meter från stranden och 500 meter från marinan!

Residencial Orizon erbjuder lägenheter med 1 och 2 sovrum och fantastisk utsikt över havet. Lägenheterna har modern design och det allra senaste vad gäller materialval.
Alla bostäder levereras med fullt utrustat kök, installerad AC med kyla och värme och har oslagbart läge och med fantastisk havsutsikt.
Till varje lägenhet ingår parkeringsplats och en gemensam pool byggs framför husen.

1 sovrum - Pris från € 144 400 - € 155.900. Fyra lägenheter kvar på nederplan och första våningen.
Lägenheterna med 1 sovrum kommer med 1 badrum.

2 sovrum - Pris från € 186 900 - € 198.300. Två lägenheter kvar på nederplan.
Lägenheterna med 2 sovrum kommer med 2 badrum.

Förmånlig betalningsplan;
€ 6.000 i reservationsavgift
15% av köpeskillingen minus reservationen (€ 6 000) vid kontraktsskrivning
5% av köpeskillingen under byggnationen
80% vid tillträdet
Skatt & moms tillkommer vid köp av nyproduktion med ca 13,5% av köpeskillingen.

Residensial Orizon består av lägenheter med 1-2 sovrum och storlekarna varierar mellan 42,86 kvm och 76,3 kvm.
Tillträde vintern 2022-2023.

Bokningserbjudande! Boka en lägenhet och boka visning på plats innan byggstart. Om du inte vill fortsätta med bokningen får du din bokningsavgift tillbaka.

Visa mer
Slutpris

151 400 EUR

Ansvarig mäklare
Assisterande

Jose San Martin

Estate Agent Torre del Mar

Vi tar hjälp av cookies för att tillhandahålla våra tjänster. Genom att använda denna webbplats godkänner du att vi använder cookies.