Lägenhet med 1+1 sovrum i Sitio da Nazaré
Lägenhet med 1+1 sovrum i Sitio da Nazaré
SNABBFAKTA
- Antal rum: 2 rum
- Boarea: 120 kvm
- Pris: 225 000 EUR
- Område: Portugal
225 000 EUR

Ewert Eriksson
SMH Estate Portugal- Telefon: +46 70 040 59 80
- e-post: ewert.eriksson@smh.se
- Kontor: Portugal-silverkusten-costa-da-prata

Renato Silva
SMH Estate Portugal- Telefon: +351 919 477 867
- e-post: renato.silva@smh.se
- Kontor: Portugal-silverkusten-costa-da-prata
Välkommen till Lägenhet med 1+1 sovrum i Sitio da Nazaré
Videolänk https://youtu.be/SQaJITDx9mM
Lägenhet med 1+1 sovrum bestående av vardagsrum och kök i pentry, 2 sovrum, ett badrum, 2 badrum, balkong med 15,50 m2.
I källaren finns en privat parkeringsplats.
Beläget i centrala Sitio da Nazaré bara några meter från Praia do Norte, internationellt känt för sina gigantiska vågor och oöverträffad skönhet, hittar du platsen där denna byggnad kommer att byggas, bestående av 4 våningar med 20 lägenheter T1, T1+1 och T1+ 2, med parkeringsplatser eller stängda garage och en takterrass med en pool från vilken du har en vacker utsikt över havet, Praia do Norte och tallskogen i Leiria.
I Sitio da Nazaré, förutom närheten till Praia do Norte, har den också alla tjänster, vackra kaféer och restauranger, fisk-, frukt- och grönsaksmarknad, massor av natur där du kan göra olika sporter och en vacker utsikt över Praia da Nazaré.
Tillgång till Nazaré -stranden går via hissen till byns centrum och det kommer att finnas flera restauranger, kaféer, en annan lokalmarknad och en strand med en vacker sandstrand.
Denna byggnad kommer att byggas med kvalitetsmaterial och designades så att den kan få största möjliga ljusinsläpp med sina enorma fönster. Alla lägenheter är generösa och utrustade med elektriska fönsterluckor, förinstallation av luftkonditionering och utrustade kök.
BILDER



