Såld bostadsratt på Duellvägen 140 i Blåsut - Vänersborg
Blåsut - Vänersborg

Duellvägen 140

2-rumslägenhet med villakänsla i Blåsut!

Såld

2-rumslägenhet med villakänsla i Blåsut!

Välkommen till Duellvägen 140 och denna trevliga 2-rumslägenhet som nu väntar på ny ägare! Lägenheten är välskött och har en väldisponerad planlösning. Från både vardagsrum och sovrum finns altandörr ut till den härliga uteplatsen i västerläge.

Det som utmärker denna lägenhet är den fina tomten på baksidan och framsidan, med förhållandevis väl insynsskyddat läge, samt att lägenheten är belägen på en hörntomt.

Här bor du i en omtyckt bostadsrättsförening som just vid detta tillfälle är helt skuldfri. I avgiften inkluderas en parkeringsplats med motorvärmare. Intill entrén finns ett kallförråd!

Blåsut är ett lugnt villaområde och här bor du i en fridfull miljö med gångavstånd till skola, förskola och busshållplats. Bekvämt avstånd till centrum, tågstation och resecentrum.

Kika in denna fina lägenhet redan nu via vår VR-film som du finner genom att klicka dig vidare in på vår hemsida.

Välkommen att boka in dig på visning!

Visa mer
Pris

1 350 000 kr

Ansvarig mäklare

Frida Jakobsson

Fastighetsmäklare
Assisterande

Lotta Nilsson

Mäklarassistent

Vi tar hjälp av cookies för att tillhandahålla våra tjänster. Genom att använda denna webbplats godkänner du att vi använder cookies.

Säljarens bild sommar 2023

Säljarens bild sommar 2023

Säljarens bild sommar 2023